Stomatologická souprava KaVo
Stomatologická souprava KaVo nabízí komfort a kvalitu pro lékaře i pacienta. Ergonomie dovoluje jistotu zákroku a pacientovi maximální pohodlí. Zaujme i dobře zpracovaným designem.

Pentamix - otiskovací hmota 

Hlavním cílem otisku je vytvořit přesnou kopii situace v ústech.

S novými A-silikonovými otiskovací hmotami Express™ XT, dosahujme  dokonale přesné  a pevné otisky s daleko menší pravděpodobností, že by se při vyjímání z úst mohly poškodit.

Přesný otisk znamená lépe padnoucí náhrady – výhoda pro stomatologa, pacienta i zubního laboranta


Air flow  - čištění zubů metodou Air flow  - pískování se

odstraní i ty nejdrobnější pigmentace pomocí bikarbonátu sodného nebo glycínu. Nová a velmi šetrná metoda získání přirozené bělosti zubů.


RVG Planmeca rentgenový přístroj Planmeca 

umožňuje okamžité a pohodlné zhotovení kvalitního intraorálního snímku s minimální radiační zátěží pacienta


Ultrazvuková čistička pro dokonalé vyčištění stomatologických nástrojů


RVG - radioviziografie - umožňuje zobrazování rentgenových snímků na monitoru počítače během chvilky. Šetří čas lékaře i pacienta. Snímek pořízený viziografií je možno zpracovávat a archivovat v počítači. Díky vysoké citlivosti senzoru je pacient vystaven mnohem menší dávce záření.

Endodoncie - vybavení

Apexlokátor Raypex 5 dokáže s přesností na desetiny milimetru změřit délku kořenového kanálku a poskytuje nám informaci o tom, do jaké hloubky je nutné kanálek opracovat a rozšířit.


Endodontický motor Endo IT Endodontický motor pohání speciálně tvarované nástroje zavádění do kanálku zubu. Tím se kanálek opracovává a rozšiřuje. Výhodou použití tohoto přístroje oproti ručnímu opracování kanálků je rychlost - výkon trvá kratší dobu a je pro pacienta i lékaře méně zatěžující.

 

Bee-Fill - přístroj pro  3D plnění kořenových kanálků teplou gutaperčou. Kanálek, který byl dostatečně rozšířen a desinfikován je připraven pro zaplnění. Nově používáme Bee-fill přístroj, který umožňuje kořenový kanálek rychle zaplnit rozehřátou gutaperčou, která je následovně zkondenzována a dokonale jej uzavře. 

Elektrokauter nahrazuje skalpel při chirurgických zákrocích na měkkých tkáních. Efektivně staví krvácení a urychluje procesy hojení. Princip spočívá v uzavření krvácející cévy koagulací bílkovin vysokou teplotou.


Piezo Neutron - přístroj s mnohým využitím určený pro preparaci tvrdých tkání zubu založený na principu piezo efektu (druh vibrací), které se přenášejí na nejrůznější koncovky a ty působí abrazívně,aniž by jakýmkoliv způsobem poškodil měkké zubní tkáně.¨


Třepačka kapslí pro třepání materiálu v kapslích.